Hotel Karos Spa*** Zalakaros, relaxační pobyt - Hotel Karos Spa**** Zalakaros - Lázně a termální lázně

Hotel Karos Spa**** Zalakaros

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
OBJEDNÁVKA

Zalakaros

Zalakaros - Lázeňské městečko Harkány leží v jihozápadním Maďarsku ve vinařské oblasti s bohatou historií a množstvím památek.
Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světe obsahují síru, rozpuštěnou ve formě plynu. Uvádí se, že se do lidského...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • ženské nemoci
 • dermatologické potíže

POPIS A POLOHA

Hotel Karos Spa stojí v samém srdci města Zalakaros, obklopený malebnou zahradou. Nabízí luxusní wellness, fitness a zdravotní centrum o celkové rozloze 4 000 m² s krytým a venkovním bazénem.

Je to hotel, který nabízí rozmanité programy převážně pro rodiny s dětmi. Jeho součástí je léčebné a wellness centrum pro relaxaci a odpočinek. Celý hotel je moderní resort, který láká náročné klienty.

Hotel Karos Spa stojí v samém srdci města Zalakaros, obklopený malebnou zahradou. Nabízí luxusní wellness, fitness a zdravotní centrum o celkové rozloze 4 000 m² s krytým a venkovním bazénem.Je to hotel, který nabízí rozmanité programy převážně pro rodiny s dětmi. Jeho součástí je léčebné a wellness centrum pro relaxaci a odpočinek. Celý hotel je moderní resort, který láká náročné klienty.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, termín: 01.09.2021 - 21.12.2021

Služby Kapacita Cena
cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji Volno 1990 Kč
cena za osobu v 1-lůžkovém pokoji Volno 2890 Kč
cena za osobu v apartmá Volno 2550 Kč
3. osoba dítě 4-10 let/ den Volno 650 Kč
3. osoba dítě 10-14 let/ den Volno 1250 Kč
3. osoba dítě 0-4 let/ den Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
pojištění komplex Volno 40 Kč
OBJEDNÁVKA POBYTU

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Superior: jsou vybavené balkónem s výhledem na bazény nebo na park. 
Dvoulůžkový apartmán: má dvěma místnostmi a je možnost až dvou přistýlek. Apartmány se nacházejí v budově Aparthotelu, který je propojen s hlavní budovou podzemním tunelem. 
Rodinný pokoj: vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoj se dvěma místnostmi a balkonem. Tyto pokoje jsou vhodné pro 3 až 5 dospělých a dvě děti.

Součástí standardní výbavy pokojů je klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, toaleta, bidet, fén, župan, trezor, telefon, televize se satelitním přijímačem, minibar a WIFI. V některých pokojích je možnost jedné přistýlky. 

STRAVOVÁNÍ

Stravování probíhá v hotelové restauraci Éden (Ráj), kde je nabízena maďarská i mezinárodní kuchyně. Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Hotel Karos Spa je synonymem luxusu, komfortu a relaxace. 

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, 24hodinový hotelový servis, možnost platby kartou za všechny hotelové služby, hlavní hotelový trezor na recepci, , praní prádla, žehlení prádla, donáška jídla na pokoj, možnost zapůjčení žehličky a žehlicího prkna, možnost zapůjčení rychlovarné konvice, objednávání taxi, internetový koutek, WI-FI internet v společných prostorech, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, ordinace lékařů, obchod se suvenýry, dětský koutek, hlídání dětí. Stravování probíhá v hotelové restauraci Éden (Ráj), kde je nabízena maďarská i mezinárodní kuchyně. Dalšími možnostmi posezení jsou Cafe Bar, lobby bar, kavárna, zimní zahrada, Hajóbar a v letních měsících zahrada Grillkert, vnější ohniště na grilování a opékání.

Základní cena zahrnuje

 • 1x ubytování
 • 1x polopenze
 • Wi-Fi
 • vstup do herny
 • péče o dítě starší 3 let: 4 hodiny denně zdarma, poté 2 EURO/ hodina
 • péče o dítě od 3 měsíců do 3 let: 2 hodiny denně zdarma, poté 2 EURO/ hodina

Základní cena nezahrnuje

 • Na místě se platí pobytová taxa 1,8 EURO/os./noc 
 • Parkovné 3 EURO/noc, garáže 6 EURO/noc
 • Zapůjčení županu 5 EURO/ dospělá osoba

POZNÁMKY

Minimální doba pobytu jsou 2 noci.

Dítě do 4 let zdarma.

Pobyt se zvířaty není možný.