Pobyt na 5 a více nocí - Penzion Zlatá rybka, Podhájska - Lázně a termální lázně

Penzion Zlatá rybka, Podhájska

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web termalni-lazne.info provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

OBJEDNÁVKA


Podhájska

Podhajská - termální bazén - Městečko Podhájska leží na jižním Slovensku, na železniční trati mezi Šurany a Levicemi, nedaleko Nových Zámků. 
Zdejší termální koupaliště Podhájska je populární celoročně otevřený areál. Nabízí 10 bazénů, tobogány, dětské atrakce, bary a restaurace,...

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

  • léčba dýchacích cest, dny štítné žlázy
  • bolesti zad a kloubů
  • cévní onemocnění
  • osteoporóza, artróza, artritida
  • ekzémová onemocnění

POPIS A POLOHA

Nově vybudovaný penzion situovaný nedaleko termálního koupaliště v Podhájske. Penzion je situovaný v tichém prostředí cca 300 m od areálu termálního koupaliště. Disponuje jídelnou, kde jsou podávané snídaně. V reálu penzionu mají klienti k dispozici ohniště a gril, a pro děti je zde dětský koutek s houpačkami. Možnost parkování v areálu penzionu. Lázně v Podhájske mají celoroční provoz. Voda v termálním koupališti je slaná, svým složením se vyrovná mořské vodě a je tak jediná svého druhu v celé Evropě.
V dubnu 2012 bylo v areálu termálního koupaliště otevřené WELLNESS CENTRUM AQUAMARÍN. Klienti zde naleznou venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, tureckou lázeň Hammam, odpočinkové prostory, botanickou zahradu, vodní bar, a kavárnu. Dále pak množství vodních atrakcí, komplex saun (finská sauna, biosauna, solná inhalace, bylinková inhalace). Vstup do nového Wellness centra je samostatný.
Návštěvníci Podhájské mají mimo jiné možnost naštívit nově otevřené Římské lázně u penzionu Energy. V těchto lázních je k dispozici: bazén s mineralizovanou a masážními tryskami, různé druhy saun, vířivý bazén, odpočívárna, mokrý bar, masáže.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu dospělýdítě do 15 let
02.01.2020 - 20.12.2020390 Kč190 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- lůžkové pokoje  a 3- lůžkové pokoje s možností přistýlky (manželské lůžko a rozkládací dvoulůžko). Každý pokoj má vlastní sprchu a WC, a je vybaven TV, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Každý pokoj má vlastní vchod a posezení na terase.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy. Možnost doobjednání snídaní v období hlavní sezony tj od 01.05. do 30.09.

V zimním období (říjen - duben) je termální koupaliště vždy v pondělí uzavřeno.

Jarní odstávka koupaliště proběhne v termínu 08.04. - 30.04.


V období červenec - srpen pouze týdenní pobyty sobota - sobota.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování
  • parkovné


Základní cena nezahrnuje

Místní poplatek 0,50 Eur/den.

POZNÁMKY

Dítě do 4 let zdarma bez nároku na služby, při požadavku na lůžko za cenu 70 Kč/den.
Další informace k termálním lázním Podhájska naleznete na www.termalni-lazne.info.

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 0,50 EUR/den. Příjezd: od přejezdu po 100 m po levé straně je areál termálního koupaliště a po pravé straně jsou hotely ENERGI. Dále rovně až k chatě MÁRIA, kde zabočíte doleva a cca po 30 m je penzion Zlatá rybku. Pokud budete cestovat vlakem nebo autobusem, kontaktujte penzion na telefonu 00421 918 239 383 pro bezplatný odvoz od zastálky do penzionu.

Pobyt se psem je možný, poplatek 2 Eur / den.